up
ara
Javier Bardem

Javier Bardem

Goya'nın Hayaletleri
2007
Başrollünde oyuncu Natalie Portman yer aldığı, yönetmenliğini Milos Forman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ateizm türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Goya'nın Hayaletleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İçimdeki Deniz
2004
30 yıl boyunca yatağa bağımlı olarak sürdürülen dramatik bir hayat... Geçirdiği bir kazanın ardından hayata sadece denizi gören bir pencereden bakabilen felçli bir adamın hayatı.
Tetikçinin Gecesi
2004
Başrollünde oyuncu Tom Cruise yer aldığı, yönetmenliğini Michael Mann üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor.Aksiyon, Kiralık Katil türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tetikçinin Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İhtiyarlara Yer Yok
2007
Llewellyn ava çıktığı bir gün kendini uyuşturucu pazarlığının sonuna denk gelir ve parayı alıp kaçtığı günün akşamı olay yerine yeniden döner ve olayda yaralananlardan birine su verir. Bu olay ise Llewellyn’in başını belaya sokacaktır.
Kolera Günlerinde Aşk
2008
Başrollünde oyuncu John Leguizamo yer aldığı, yönetmenliğini Mike Newell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Ayrılık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kolera Günlerinde Aşk isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0