up
ara
Sedef Avcı

Sedef Avcı

Hayattan Korkma
2008
Başrollünde oyuncu Sedef Avcı yer aldığı, yönetmenliğini Berrin Dağçınar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayattan Korkma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Olsun
2015
Başrollünde oyuncu Sedef Avcı yer aldığı, yönetmenliğini Murat Serezli üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor. Aşk, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Olsun isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Romantik Komedi
2009
İş yaşamında mutsuz bir hayat süren Esra, patronunun baskısı altında çalışmaktadır. Sevgilisi de çekilmez bir kişidir. Bir gün hem işini hem de sevgilisinden ayrılır. Yaşamına dönmeyi ve hayatına yeniden yön vermeye karar verir. Bir reklam ajansında metin yazarı olarak işe başlar. Arkadaşı Didem ile yeni tanışacakları insanlar ile aşk dolu eğlenceli ilişkileri başlar. Metropol yaşamının, aşklarda ki, dostluklar üzerinde ki etkileri hiç de eskisi gibi değildir.
Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda
2013
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Erol Özlevi üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çember: Oyunu Bozuyorum
2017
Çember: Oyunu Bozuyorum, Star TV’de yayınlanmaya başlayan 6 filmlik polisiye serisinin ilk filmidir. Serinin her filminde farklı ünlü isimler yer alacak ve her seferinde farklı bir olay çözülecek.
Böyle Mi Olacaktı?
1997
Başrollünde oyuncu Sedef Avcı yer aldığı, 1997 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Böyle Mi Olacaktı? isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yanık Koza
2005
Başrollünde oyuncu Ayça İnci yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yanık Koza isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ezel
2009
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Umut Yolcuları (2010)
2010
Başrollünde oyuncu Cem Kılıç yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Umut Yolcuları (2010) isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mazi Kalbimde Yaradır
2011
Başrollünde oyuncu Selçuk Yöntem yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Tarih türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Tarih, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mazi Kalbimde Yaradır isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0