up
ara
Ellen Page

Ellen Page

X-Men: Son Direniş
2006
Mutantları tedavi eden yeni bir uygulama geliştirilince Profesör Charles Xavier liderliğindeki X-Men ile Magneto önderliğindeki diğer grup arasında ipler gerilir.
Juno
2008
Juno, 18 yaşından küçük genç bir kızdır. Planlanmamış bir hamilelikle karşı karşıya kalınca doğmamış çocuğunun geleceği ile ilgili zor bir karar vermek zorunda kalır.
Aşkın Yaşı Yok
2008
Başrollünde oyuncu Ellen Page yer aldığı, yönetmenliğini Noam Murro üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkın Yaşı Yok isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tracey'in Yaşamından Kesitler
2007
Başrollünde oyuncu Ellen Page yer aldığı, yönetmenliğini Bruce McDonald üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tracey'in Yaşamından Kesitler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Amerikan Suçu
2007
Başrollünde oyuncu James Franco yer aldığı, yönetmenliğini Tommy O'haver üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerçek Hayat Hikayesi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Amerikan Suçu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Regenesis
2004
Başrollünde oyuncu Ellen Page yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Regenesis isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Pit Pony
1999
Başrollünde oyuncu Ellen Page yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Pit Pony isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Umbrella Academy
2019
Sıra dışı yeteneklere sahip kardeşler babalarının ölümüyle tekrar bir araya gelir. Bir araya gelen kardeşler aile sırlarını gün yüzüne çıkarır ve insanlığı bekleyen bir tehdidin ortaya çıkmasını sağlarlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0