up
ara
Jessica Lange

Jessica Lange

Büyük Balık
2003
Başrollünde oyuncu Helena Bonham Carter yer aldığı, yönetmenliğini Tim Burton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Büyük Balık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Postacı Kapıyı İki Kere Çalar
1981
Başrollünde oyuncu Christopher Lloyd yer aldığı, yönetmenliğini Bob Rafelson üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sanat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Postacı Kapıyı İki Kere Çalar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Korku Burnu
1991
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Psikopat türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Korku Burnu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bütün O Jazz
1979
Başrollünde oyuncu Jessica Lange yer aldığı, yönetmenliğini Bob Fosse üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bütün O Jazz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Titus
1999
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Julie Taymor üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Titus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
American Horror Story
2011
American Horror Story tüm sezonlarında farklı bir konuyu işlemektedir. İlk sezonunda lanetli bir ev ve evde yaşayan kişiler ile tanıştırdı. İkinci sezonunda yıllar öncesine bir akıl hastanesine gidiyoruz. Bu hastanede aklımızın almayacağı olaylar ile karşılaşıyoruz.
Horace and Pete
2016
Başrollünde oyuncu Steve Buscemi yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Horace and Pete isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0