up
ara
John Hannah

John Hannah

Mumya
1999
Amerikalı Rick O'Connell bir arkeolog grubunu kazı için antik kent Hamunaptra'ya götürür. Ekipten birinin yanlışlıkla mumyayı uyandırmasıyla tüm hikaye değişir.
Mumya Dönüyor
2001
Başrollünde oyuncu Brendan Fraser yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Sommers üstlendiği film Yabancı türünde izleyicisini bekliyor.Yabancı , Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mumya Dönüyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mumya: Ejder İmparatoru'nun Mezarı
2008
Başrollünde oyuncu Maria Bello yer aldığı, yönetmenliğini Rob Cohen üstlendiği film Gençlik türünde izleyicisini bekliyor.Gençlik, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mumya: Ejder İmparatoru'nun Mezarı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Rastlantının Böylesi
1998
Başrollünde oyuncu John Lynch yer aldığı, yönetmenliğini Peter Howitt üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Romantik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Rastlantının Böylesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dört Nikah Bir Cenaze
1994
Başrollünde oyuncu John Hannah yer aldığı, yönetmenliğini Mike Newell üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Evlilik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dört Nikah Bir Cenaze isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spartacus: Gods Of The Arena
2011
Başrollünde oyuncu Manu Bennett yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Amerikan türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Amerikan, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Spartacus: Gods Of The Arena isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Spartacus: Blood And Sand
2010
Trakyalı bir asker olan Spartacus'un Romalılar tarafından yakalanıp köle olarak bir gladyatör okuluna satılmasını anlatan tarihi bir dizidir. Karısından ayrı düşen Spartacus, Batiatus'un gladyatör okuluna girdikten sonra hem onu ve karısını köle yapanlardan intikam alabilmek hem de karısını bulabilmek için savaşmaya başlar.
Capital Lives
1994
Başrollünde oyuncu John Hannah yer aldığı, 1994 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Capital Lives isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Shrinks
1991
Başrollünde oyuncu Kate Winslet yer aldığı, 1991 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Shrinks isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kidnap And Ransom
2011
Başrollünde oyuncu John Hannah yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kidnap And Ransom isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0