up
ara
Terrence Howard

Terrence Howard

Av Partisi
2007
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Richard Shepard üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Av Partisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İçindeki Yabancı
2007
Başrollünde oyuncu Jodie Foster yer aldığı, yönetmenliğini Neil Jordan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İçindeki Yabancı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Iron Man
2008
Hem mühendis hem de playboy olan Tony Stark, teknolojij füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni tasarımlarını sunuşunun ardından esir alınır. Kaçıran kişiler kendilerine füze yapmasını istemektedir. Tony, bu fırsattan istifade ederek zırhlı bir giysi üretir. Zekasını da kullanarak bu giysiyi kurtulmak için kullanacaktır.
Ray
2004
Başrollünde oyuncu Terrence Howard yer aldığı, yönetmenliğini Taylor Hackford üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ray isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeref Ve Cesaret
2002
Başrollünde oyuncu Bruce Willis yer aldığı, yönetmenliğini Gregory Hoblit üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şeref Ve Cesaret isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Law & Order: Los Angeles
2010
Başrollünde oyuncu Jim Beaver yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Law & Order: Los Angeles isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Empire
2015
Başrollünde oyuncu Kelly Rowland yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Hip-Hop türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Hip-Hop, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Empire isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0