up
ara
Rıza Kocaoğlu

Rıza Kocaoğlu

Bana Şans Dile
2001
Başrollünde oyuncu Deniz Uğur yer aldığı, yönetmenliğini Çağan Irmak üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Psikoloji türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bana Şans Dile isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kabuslar Evi: Karanlıktan Gelen
2006
Başrollünde oyuncu yer aldığı, yönetmenliğini Uluç Bayraktar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kabuslar Evi: Karanlıktan Gelen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sınıf
2008
Başrollünde oyuncu Saadet Işıl Aksoy yer aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sınıf isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Av Mevsimi
2010
Başarılı bir Türk gerilim, polisiye filmi olan bu filmde, tecrübeli bir polis ve iki yardımcısı ile bir cinayeti aydınlatmaya çalışırlar. Fakat bu esnada bir çok beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Ve hayatları çok farklı yöne gider.
Labirent
2011
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Tolga Çevik üstlendiği film Terör türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Terör, Casusluk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Labirent isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gece Yürüyüşü
2004
Başrollünde oyuncu Tarık Akan yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Yürüyüşü isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ezel
2009
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Filinta
2014
Osmanlı Döneminde ki polisiye olayları aksiyon-komedi-macera etkenleri üzerinden yansıtan bir yapımdır.
Çukur
2017
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, 2017 yılı yapımı dizi film Aksiyon türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çukur isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kuzey Güney
2011
Başrollünde oyuncu Rıza Kocaoğlu yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Kardeşlik türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kuzey Güney isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0