up
ara
Steven Strait

Steven Strait

M.Ö. 10.000
2008
D’Leh bir dağ köyünde yaşayan kabilenin avcılarından biridir. Bir gün köye gizemli savaşçılar gelip köyü yağmalar ve D’Leh'in sevdiği kadın olan Evolet'i kaçırırlar. Bunun üzerine D'Leh, Evolet'i kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
Kahramanlar Okulu
2005
Başrollünde oyuncu Mary Elizabeth Winstead yer aldığı, yönetmenliğini Mike Mitchell üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kahramanlar Okulu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Görev Uğruna
2008
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, yönetmenliğini Kimberly Peirce üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Görev Uğruna isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çılgın Aile
2009
Başrollünde oyuncu Andy Garcia yer aldığı, yönetmenliğini Raymond De Felitta üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Aile Dramı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çılgın Aile isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kutsal Savaşçı
2011
Başrollünde oyuncu Karl Urban yer aldığı, yönetmenliğini Scott Stewart üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Savaşçı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kutsal Savaşçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0