up
ara
Meryl Streep

Meryl Streep

NERİMAN

NERİMAN

@neriman - Isparta

KIRKLI YAŞLARDAN SONRAKİ FARKINDALIKLARIM ;

”Bazı şeyler için artık sabrım yok; ukala biri haline geldiğim için değil, aksine hayatımda artık beni mutsuz eden ya da üzen şeyler ile vaktimi daha fazla kaybetmek istemediğim bir noktaya ulaştığım için…

Laf sokmalara, haddinden fazla eleştirilere ve hangi türden olursa olsun talep ve beklentilere artık sabrım yok.

Benden hoşlanmayan insanları memnun etmeye, beni sevmeyen insanları sevmeye ve bana gülümsemeyen insanlara gülümsemeye yönelik arzumu kaybettim.

Artık yalan söyleyen ve beni yönetmek isteyen insanlara bir tek dakika bile harcamak istemiyorum. Oyunların, ikiyüzlülüğün, sahtekarlıkların ve ucuz övgülerin olduğu ortamlarda bulunmak istemiyorum.

Çok bilmişliğe ve akademik ukalalığa tahammülüm yok. Aynı şekilde boş dedikodulara da bulaşmak istemiyorum. Uyuşmazlıklardan ve karşılaştırmalardan nefret ediyorum.

Farklılıklardan, hatta zıtlıklardan oluşan bir dünyaya inanıyorum, bu nedenle katı ve toleransı olmayan olan insanlardan kaçınıyorum.

Arkadaşlıkta sadakatsizlikten ve ihanetten hoşlanmıyorum. Birisine nasıl iltifat edileceğini ya da cesaretlendirmek için ne diyeceğini bilmeyen insanlarla bir arada olamıyorum.

Abartılar beni sıkıyor

. Ve her şeyin de üzerinde, sabrımı hak etmeyen hiç kimseye sabrım yok”.

MERYL STREEP
Meryl Streep
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
23 beğeni · 5 yorum beğen ikon
Nevim Gökdemir (@nevimgokdemir)
BENDE AYNI DURUMDAYIM 40 INDAN SONRA HAYATA BAKIŞ AÇIM DEĞİŞTİ
20.03.18 beğen 2 cevap
Canan (@cnnhni)
Otuzundan sonra bile insan bu yazdiklarinin bi kismini uygulamaya basliyor...Az kaldi bir kac yil sonra tamamini.uygulamak dilegiyle??
20.03.18 beğen 3 cevap
doğala özdeş (@superkimyonn)
Aynen abla ama 40 değil 20 30 50 de de olabilir bu yaşanmışlık ve kişi ile alakalı bence ? bir de gereksiz ve hırpalayan kim ya da ne varsa o an çıkarmak lazım yaşa başa bakmadan ?? saygılarrr
20.03.18 beğen 1 cevap
Günbatımı
2007
Başrollünde oyuncu Toni Collette yer aldığı, yönetmenliğini Lajos Koltai üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Günbatımı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Avcı
1978
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Michael Cimino üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Savaş türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Avcı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Talihsiz Serüvenler Dizisi
2004
Başrollünde oyuncu Jude Law yer aldığı, yönetmenliğini Brad Silberling üstlendiği film Aile türünde izleyicisini bekliyor.Aile, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Talihsiz Serüvenler Dizisi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Arslanı Kuzulara
2007
Başrollünde oyuncu Tom Cruise yer aldığı, yönetmenliğini Robert Redford üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Arslanı Kuzulara isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Takıldım Sana
2003
Başrollünde oyuncu Matt Damon yer aldığı, yönetmenliğini Bobby Farrelly üstlendiği film Dostluk türünde izleyicisini bekliyor.Dostluk, Kardeşlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Takıldım Sana isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Angels in America
2003
Başrollünde oyuncu Al Pacino yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Angels in America isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Web Therapy
2008
Başrollünde oyuncu Courteney Cox yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Web Therapy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
2 oy
0