up
ara
Paul Bettany

Paul Bettany

Iron Man
2008
Hem mühendis hem de playboy olan Tony Stark, teknolojij füzeler ve silahlar üretmektedir. Afganistan’da yeni tasarımlarını sunuşunun ardından esir alınır. Kaçıran kişiler kendilerine füze yapmasını istemektedir. Tony, bu fırsattan istifade ederek zırhlı bir giysi üretir. Zekasını da kullanarak bu giysiyi kurtulmak için kullanacaktır.
Akıl Oyunları
2001
Film, gerçekte yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak delilikle dahilik arasındaki ince çizgide yaşayan bir matematik dehası olan John Nash'in hayatını anlatır.
Dogville
2003
Başrollünde oyuncu John Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Lars von Trier üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dogville isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Firewall
2006
Başrollünde oyuncu Robert Patrick yer aldığı, yönetmenliğini Richard Loncraine üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Firewall isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wimbledon
2004
Başrollünde oyuncu James McAvoy yer aldığı, yönetmenliğini Richard Loncraine üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk Acısı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wimbledon isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0