up
ara
Haluk Bilginer

Haluk Bilginer

İstanbul Kanatlarımın Altında
1996
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Osmanlı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbul Kanatlarımın Altında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Harem Suare
1999
Başrollünde oyuncu Pelin Batu yer aldığı, yönetmenliğini Ferzan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Harem Suare isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?
2006
Karagöz ve Hacivat iki inşaat işçisidir. İnsanlar tarafından komik ve eğlenceli bulunan iki arkadaş zaman içinde ünlenirler ve çeşitli davetlere katılarak gösteriler yaparlar. Ancak sivri dilleri kısa süre içinde başlarını belaya sokar.
Güle Güle
2000
Başrollünde oyuncu Zeki Alasya yer aldığı, yönetmenliğini Zeki Ökten üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Arkadaşlık türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güle Güle isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Neredesin Firuze
2004
İşleri yolunda gitmeyen iki müzik yapımcısı borç batağındadır. Ferhat adında yeni bir yeteneği keşfeden ikili, kaset çalışmalarına başlar. Bu sırada Firuze adlı zengin bir kadın, Ferhat'ı çok beğenir ve yatırım yapmak ister. Ancak Firuze ile ilgili bilmedikleri çok önemli bir sır vardır.
Tatlı Hayat
2001
Sonradan zengin olarak Gültepe'deki bir gecekondudan Etiler'deki lüks bir eve taşınan İhsan ve Sevinç çiftinin, alışık olmadıkları bu yeni hayatlarında başlarından geçen olaylar ve komşularıyla yaşadıkları ilişkiler ele alınmaktadır.
Sevgili Dünürüm
2007
Başrollünde oyuncu Engin Altan Düzyatan yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevgili Dünürüm isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Son Söz Sevginin
1993
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, 1993 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Son Söz Sevginin isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gülşen Abi
1994
Başrollünde oyuncu Emre Altuğ yer aldığı, 1994 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gülşen Abi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karanlıkta Koşanlar
2001
Başrollünde oyuncu Haluk Bilginer yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Polisiye türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karanlıkta Koşanlar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
10
4 oy
0