up
ara
Mark Pellegrino

Mark Pellegrino

Mulholland Çıkmazı
2001
Başrollünde oyuncu Laura Harring yer aldığı, yönetmenliğini David Lynch üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mulholland Çıkmazı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Capote
2006
Başrollünde oyuncu Chris Cooper yer aldığı, yönetmenliğini Bennett Miller üstlendiği film Cinayet türünde izleyicisini bekliyor.Cinayet, Kitap Uyarlaması türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Capote isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Başkaldırış
2003
Başrollünde oyuncu Connie Nielsen yer aldığı, yönetmenliğini William Friedkin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Başkaldırış isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Masum Bir Katil
1999
Başrollünde oyuncu Cuba Gooding Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Rowdy Herrington üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Masum Bir Katil isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Girdap
2004
Başrollünde oyuncu Ashley Judd yer aldığı, yönetmenliğini Philip Kaufman üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Polisiye türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Girdap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dexter
2006
Adli tıp polisi olan Dexter Morgan, gündüzleri, kardeşini seven, sevgilisine sadık, iş arkadaşıyla iyi geçinen son derece sakin bir adam gibi görünürken, geceleri, kanundan kaçmayı başarmış olan suçluları öldüren bir seri katile dönüşür.
Supernatural
2005
Anneleri bir şeytan tarafından öldürüldükten sonra babalarıyla beraber doğaüstü varlıkları avlamayı öğrenen ve babalarının kaybolmasının ardından kendilerini şeytanları yok etmeye ve sevdikleri insanları korumaya adayan Winchester kardeşlerin başından geçen olayları anlatan korku ve gerilim serisidir.
Being Human
2010
Başrollünde oyuncu Mark Pellegrino yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Fantastik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Fantastik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Being Human isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Tomorrow People
2013
Başrollünde oyuncu Aaron Yoo yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Tomorrow People isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0