up
ara
Catherine Hardwicke

Catherine Hardwicke

Alacakaranlık Yönetmenin Not Defteri
1970
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Catherine Hardwicke tarafından kaleme alınan Alacakaranlık Yönetmenin Not Defteri kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944821902 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık Yönetmenin Not Defteri isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Alacakaranlık Yönetmenin Not Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Saplantı
2013
Başrollünde oyuncu Cam Gigandet yer aldığı, yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlendiği film Rock Müzik türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Rock Müzik, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Saplantı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dogtown'ın Lordları
2005
Başrollünde oyuncu Heath Ledger yer aldığı, yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dogtown'ın Lordları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
On Üç
2003
Başrollünde oyuncu Evan Rachel Wood yer aldığı, yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden On Üç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alacakaranlık
2008
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
Kız ve Kurt
2011
Başrollünde oyuncu Billy Burke yer aldığı, yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Fantastik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kız ve Kurt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eye Candy
2015
Başrollünde oyuncu Victoria Justice yer aldığı, 2015 yılı yapımı dizi film Gerilim türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gerilim, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Eye Candy isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0