up
ara
Michael Douglas

Michael Douglas

Trafik
2000
Başrollünde oyuncu Catherine ZetaJones yer aldığı, yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Trafik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Temel İçgüdü
1992
Filmde askıya alınmış bir polis memurunun vahşi bir cinayeti çözmeye çalışması ve davaya baştan çıkarıcı bir kadının dahil olmasıyla işlerin çığrından çıkması konu alınmaktadır.
Oyun
1997
Düzenli bir hayat sürdüren başarılı iş adamı Nicholas Van Orton'ın hayatı kardeşinin verdiği bir doğum günü hediyesi yüzünden tepetaklak olur.
Kusursuz Cinayet
1998
Başrollünde oyuncu Viggo Mortensen yer aldığı, yönetmenliğini Andrew Davis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kusursuz Cinayet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sakın Konuşma
2001
Başrollünde oyuncu Sean Bean yer aldığı, yönetmenliğini Gary Fleder üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sakın Konuşma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
San Francisco Sokakları
1972
Başrollünde oyuncu Michael Douglas yer aldığı, 1972 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden San Francisco Sokakları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0