up
ara
Swoosie Kurtz

Swoosie Kurtz

Yalancı Yalancı
1997
Jim, sorumluluklardan kaçan yalancı bir babadır. Oğlu doğum gününde, babasının bir gün boyunca yalan söyleyememesini diler ve dileği gerçek olur. Jim'i zor anlar beklemektedir.
Stanley ve Iris
1990
Başrollünde oyuncu Robert De Niro yer aldığı, yönetmenliğini Martin Ritt üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stanley ve Iris isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wildcats
1986
Başrollünde oyuncu Wesley Snipes yer aldığı, yönetmenliğini Michael Ritchie üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor.Spor, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wildcats isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şehrin Parlak Işıkları
1988
Başrollünde oyuncu Michael J. Fox yer aldığı, yönetmenliğini James Bridges üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şehrin Parlak Işıkları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Baja Oklahoma
1988
Başrollünde oyuncu Julia Roberts yer aldığı, yönetmenliğini Bobby Roth üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Baja Oklahoma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0