up
ara
Catherine O'Hara

Catherine O'Hara

Beter Böcek
1988
Bir trafik kazasında ölerek hayalete dönüşen Adam ve Barbara çifti, evlerine yeni taşınan insanları korkutarak evden uzaklaştırmak isterler ancak bunu bir türlü başaramazlar. Kendilerine yardımcı olması için Beter Böcek'e (Beetlejuice) başvururlar.
Saatler Sonra
1985
Başrollünde oyuncu Catherine O'Hara yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Saatler Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Evde Tek Başına
1990
Kevin, kalabalık bir ailenin haylaz çocuğudur. Bir gün ailesi tatile giderken onu evde unutur. Bunu fırsat bilen Kevin yalnızlığın keyfini çıkarmaya başlar. Bu sırada evi soymayı planlayan 2 hırsıza da derslerini vermenin türlü yollarını bulacaktır.
Noel Gecesi Kabusu
1993
Christmastown, cinlerin, gulyabanilerin, perilerinin yaşadığı bir kasabadır. Jack'in yolu bir gün bu kasabaya düşer. Gördüklerinden çok etkilenir ve kendi şehrini de oraya benzetmeye çalışır.
Gençlik Hayalleri
2002
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Jake Kasdan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Üniversite türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gençlik Hayalleri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0