up
ara
Ellen Burstyn

Ellen Burstyn

Bir Rüya İçin Ağıt
2000
Başrollünde oyuncu Hubert Selby Jr. yer aldığı, yönetmenliğini Darren Aronofsky üstlendiği film Uyuşturucu Bağımlılığı türünde izleyicisini bekliyor.Uyuşturucu Bağımlılığı, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Rüya İçin Ağıt isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şeytan
1973
Chris adında bir anne kızının doğum gününde kızının anlamsız tavırlarını fark eder ve hasta olduğunu düşünür. Ama doktorlar kızını bir türlü tedavi edemez. Bu sürede tüm şeytanca hareketleri devam eden kızı en son rahibe şeytan çıkartmak için götürürler.
Erkek Severse
1994
Başrollünde oyuncu Meg Ryan yer aldığı, yönetmenliğini Luis Mandoki üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aşk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Erkek Severse isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aramızda Kalsın
2002
Başrollünde oyuncu Ashley Judd yer aldığı, yönetmenliğini Callie Khouri üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aramızda Kalsın isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alice Artık Burada Oturmuyor
1974
Başrollünde oyuncu Harvey Keitel yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Alice Artık Burada Oturmuyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0