up
ara
Kelly Reilly

Kelly Reilly

Aşk ve Gurur
2005
Bir kadın ve bir erkeğin birbirine doğru engellenemez çekimi. Peki ilişkilerine istenmeyen bir kardeş de eklenirse nasıl bir yol izlenecek. Aşk mı? Gurur mu? Kaderin ağlarının sabırla örüldüğü romantik drama.
Bayan Henderson Sunar
2005
Başrollünde oyuncu Kelly Reilly yer aldığı, yönetmenliğini Stephen Frears üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bayan Henderson Sunar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hovarda
2004
Başrollünde oyuncu Rosamund Pike yer aldığı, yönetmenliğini Laurence Dunmore üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hovarda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İspanyol Pansiyonu
2002
Başrollünde oyuncu Audrey Tautou yer aldığı, yönetmenliğini Cedric Klapisch üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İspanyol Pansiyonu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Puffball
2007
Başrollünde oyuncu Miranda Richardson yer aldığı, yönetmenliğini Nicolas Roeg üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Puffball isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wonderful You
1999
Başrollünde oyuncu Kelly Reilly yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wonderful You isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
True Detective
2014
Her sezonunda farklı dedektiflerin karmaşık suç örgülerini çözmelerini tüm gerçekçiği ile anlatan, profesyonel oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren, polisiye severleri ekrana bağlayacak, bol cinayetli bir dizi.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0