up
ara
Frances McDormand

Frances McDormand

Fargo
1996
Başrollünde oyuncu Steve Buscemi yer aldığı, yönetmenliğini Joel Coen üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fargo isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşkta Herşey Mümkün
2003
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Nancy Meyers üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Yabancı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşkta Herşey Mümkün isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İlk Korku
1996
Başrollünde oyuncu Richard Gere yer aldığı, yönetmenliğini Gregory Hoblit üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İlk Korku isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şöhrete Bir Adım
2000
Başrollünde oyuncu Bijou Phillips yer aldığı, yönetmenliğini Cameron Crowe üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Müzik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şöhrete Bir Adım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Raising Arizona
1987
Sicili kabarık olan Hi, onun peşinde olan polis memuru Ed’e evlenme teklif eder. Evlendikten sonra Hi, suç yaşamına veda eder. Bir süre sonra ise Ed’in kısır olduğu ortaya çıkar ve ikili beşiz bebek bekleyen zangin bir adamın bir tane bebeğini çalmaya karar verirler.
Hill Street Blues
1981
Başrollünde oyuncu Linda Hamilton yer aldığı, 1981 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hill Street Blues isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Olive Kitteridge
2014
Başrollünde oyuncu Richard Jenkins yer aldığı, 2014 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Olive Kitteridge isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0