up
ara
Ted Danson

Ted Danson

Vücut Ateşi
1981
Başrollünde oyuncu William Hurt yer aldığı, yönetmenliğini Lawrence Kasdan üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vücut Ateşi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mad Money
2008
Başrollünde oyuncu Diane Keaton yer aldığı, yönetmenliğini Callie Khouri üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mad Money isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Adam Ve Bir Küçük Hanım
1990
Başrollünde oyuncu Ted Danson yer aldığı, yönetmenliğini Emile Ardolino üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üç Adam Ve Bir Küçük Hanım isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Adam Ve Bir Bebek
1987
Başrollünde oyuncu Ted Danson yer aldığı, yönetmenliğini Leonard Nimoy üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üç Adam Ve Bir Bebek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Creepshow
1982
Başrollünde oyuncu Leslie Nielsen yer aldığı, yönetmenliğini George A. Romero üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Creepshow isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cheers
1982
Başrollünde oyuncu Ted Danson yer aldığı, 1982 yılı yapımı dizi film Sitcom türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Sitcom, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cheers isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Damages
2007
Başrollünde oyuncu Rose Byrne yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Gizem türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gizem, Cinayet türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Damages isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fargo
2014
Aynı isimli filmin dizisi olarak devam edecek bu yapım yine Cohen kardeşlerin eseri olacaktır. Acemi bir polis memuru birden çok ve aynı kişilerin işlediği cinayetleri aydınlatma yolunda yaşadıkları ile polisiye macera türünde bir dizi oluşur.
Curb Your Enthusiasm
2000
Başrollünde oyuncu Cheryl Hines yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Curb Your Enthusiasm isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Good Place
2016
Başrollünde oyuncu Ted Danson yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Good Place isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0