up
ara
Michael C. Hall

Michael C. Hall

Hesaplaşma
2003
Başrollünde oyuncu Uma Thurman yer aldığı, yönetmenliğini John Woo üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hesaplaşma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oyuncu
2009
Milyarder olan Ken yeni bir oyun meydana getirmiştir. Çok kişi ile oynanan bu online oyunda, oyuncular içlerinde bulunan kötülüğü ve nefreti dışa vuracaklardır. Oyun insanlar tarafından kullanılmaya başlandıkça işler kötüye gitmeye başlar.
Temmuz Soğuğu
2014
Başrollünde oyuncu Sam Shepard yer aldığı, yönetmenliğini Jim Mickle üstlendiği film Cinayet türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Cinayet, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Temmuz Soğuğu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bereft
2004
Başrollünde oyuncu Michael C. Hall yer aldığı, yönetmenliğini Tim Daly üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bereft isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Peep World
2010
Başrollünde oyuncu Kate Mara yer aldığı, yönetmenliğini Barry W. Blaustein üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Peep World isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dexter
2006
Adli tıp polisi olan Dexter Morgan, gündüzleri, kardeşini seven, sevgilisine sadık, iş arkadaşıyla iyi geçinen son derece sakin bir adam gibi görünürken, geceleri, kanundan kaçmayı başarmış olan suçluları öldüren bir seri katile dönüşür.
Six Feet Under
2001
2001–2005 yılları arasında yayınlanan HBO dizisi Six Feet Under, bir ailenin etrafında şekilleniyor. Dışarıdan sorunsuz ve mutlu görünen ailede herkesin bir kırılma noktası bulunmaktadır.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0