up
ara
Rachel McAdams

Rachel McAdams

Gece Uçuşu
2005
Başrollünde oyuncu Cillian Murphy yer aldığı, yönetmenliğini Wes Craven üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gece Uçuşu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ateşli Piliç
2002
Başrollünde oyuncu Adam Sandler yer aldığı, yönetmenliğini Tom Brady üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ateşli Piliç isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Not Defteri
2004
Carolina'nın Seabrook Adası'nda fakir bir gençle, zengin ve varlıklı bir ailenin kızı arasında tutkulu bir aşk başlar. Bu büyük aşk iki gencin sınıfsal ve ekonomik farklılıkları yüzünden büyük bir sınavdan geçer.
Kötü Kızlar
2004
Başrollünde oyuncu Lindsay Lohan yer aldığı, yönetmenliğini Mark Waters üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Gençlik türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kötü Kızlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aile Bağları
2005
Başrollünde oyuncu Luke Wilson yer aldığı, yönetmenliğini Thomas Bezucha üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aile Bağları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Slings And Arrows
2003
Başrollünde oyuncu Rachel McAdams yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Slings And Arrows isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
True Detective
2014
Her sezonunda farklı dedektiflerin karmaşık suç örgülerini çözmelerini tüm gerçekçiği ile anlatan, profesyonel oyuncu kadrosu ile adından söz ettiren, polisiye severleri ekrana bağlayacak, bol cinayetli bir dizi.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0