up
ara
Reg E. Cathey

Reg E. Cathey

Maske
1994
Şans eseri bulduğu antika bir maskeyi takmasıyla sıradan bir hayat yaşayan banka memuru Stanley son derece komik ve heyecanlı bir hayata dalar.
Tank Girl
1995
Başrollünde oyuncu Iggy Pop yer aldığı, yönetmenliğini Rachel Talalay üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tank Girl isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fantastik Dörtlü
2015
Bilim araştırmaları yapan genç, ışınlanma makinesini icat etmiştir. Bunun sayesinde bir ödül kazanır. Bu icadı bir gece denemeyi düşünen gençler beklenmedik bir sonuç ile karşılaşırlar.
20 Yıl Sonra
2008
Başrollünde oyuncu Reg E. Cathey yer aldığı, yönetmenliğini Jim Torres üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 20 Yıl Sonra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Patsy
2008
Başrollünde oyuncu Reg E. Cathey yer aldığı, yönetmenliğini Anton Jarvis üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Patsy isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lights Out
2011
Başrollünde oyuncu Catherine McCormack yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lights Out isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Corner
2000
Başrollünde oyuncu Reg E. Cathey yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Corner isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Outcast
2016
Başrollünde oyuncu Reg E. Cathey yer aldığı, 2016 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Çizgi Roman Uyarlaması türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Outcast isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0