up
ara
Mahir İpek

Mahir İpek

Kabuslar Evi Son Dans
2006
Başrollünde oyuncu Yetkin Dikinciler yer aldığı, yönetmenliğini Çağan Irmak üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kabuslar Evi Son Dans isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Münferit
2008
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, yönetmenliğini Dersu Yavuz Altun üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Kara türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Münferit isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mandıra Filozofu İstanbul
2015
Bodrum'daki bir sahil köyünde medeniyetten uzak yaşayan bilgin bir adam olan Mandıra Filozofu Mustafali, babasının hastalığı sebebiyle İstanbul'a gitmek durumunda kalır. Serinin devamı olan film, bu defa İstanbul'u ve burada yaşayan insanları hedef almaktadır.
Hükümet Kadın 2
2013
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, yönetmenliğini Sermiyan Midyat üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Güneydoğu Anadolu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hükümet Kadın 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Av Mevsimi
2010
Başarılı bir Türk gerilim, polisiye filmi olan bu filmde, tecrübeli bir polis ve iki yardımcısı ile bir cinayeti aydınlatmaya çalışırlar. Fakat bu esnada bir çok beklenmedik olaylarla karşılaşırlar. Ve hayatları çok farklı yöne gider.
Kınalı Kar
2002
Başrollünde oyuncu Sezai Aydın yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kınalı Kar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cümbür Cemaat
2010
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cümbür Cemaat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karakol
2011
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Karakol isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Heberler
2010
Başrollünde oyuncu Mehmet Ali Alabora yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Televizyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Heberler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Zengin Kız Fakir Oğlan
2012
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Aile türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aile, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zengin Kız Fakir Oğlan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0