up
ara
Ata Demirer

Ata Demirer

Burak

Burak

@burakinanli - Kocaeli / İzmit

Ata Demirer - Araknafobia
Araknafobia, örümcek fobisidir.
Ata Demirer
ünlüye puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğeni · 0 yorum beğen ikon
Eyvah Eyvah
2010
Hüseyin, klarnet çalmayı hayatının merkezine koymuş Trakyalı bir delikanlıdır. Beklenmedik sebeplerle yaşadığı yeri ve sevgilisi Müjgan'ı bırakarak İstanbul'a gitmek zorunda kalır. İstanbul'da şarkıcı Firuzan'la tanışmasıyla hem kendisinin hem de çevresindekilerin hayatı bir anda değişir.
Eyyvah Eyvah 2
2011
Hüseyin Badem İstanbul'daki işleri sebebiyle bırakıp gitmek zorunda kaldığı sevgilisi Müjgan'a kavuşabilmek için memleketi Geyikli'ye döner. Yolda bir adamla tartışır. Aynı günün akşamı Müjgan'ı istemek için evlerine gittiğinde, sabah tartıştığı adamın Müjgan'ın babası olduğunu öğrenir.
Tek Kişilik Dev Kadro
2006
Başrollünde oyuncu Ata Demirer yer aldığı, yönetmenliğini Ata Demirer üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tek Kişilik Dev Kadro isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Berlin Kaplanı
2012
Ayhan Kaplan Berlin’de boksörlük yapmaktadır. Antrenörü olan Cemal ile çok fazla borçları vardır. Ayhan bu yüzden panik atak olmuştur. Türkiye’de bulunan ablasının ise aileden kalan araziyi satmak için Ayhan’a ihtiyacı vardır. Ayhan’ı Berlin’de bulup Türkiye’ye getirirler.
Niyazi Gül Dörtnala
2015
Dedesinin ısrarı ile Niyazi veterinerlik bölümünden mezun olur. Dedesi Niyazi’ye ölüm döşeğindeyken bir formül verir fakat formüle eklenecek son bitkiyi söyleyemeden ölür. Niyazi ise son bitkiyi bulmak için deney yapmaya başlar.
Avrupa Yakası
2004
Komedi yapmak zordur aslında; küfürsüz, düzeyli komedi yapmak daha da zordur. Avrupa Yakası, bunu başarabilen ender dizilerdendir. Dizide, İstanbul'un ünlü dergilerinden biri olan Avrupa Yakası dergisinin ofisinde çalışanların başlarından geçen komik olaylar ele alınmaktadır.
İstanbul'un Altınları
2011
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Sitcom türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Sitcom, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbul'un Altınları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0