up
ara
Paul Wesley

Paul Wesley

Azınlık Raporu
2002
Gelecekte özel bir polis grubu suçları henüz işlenmeden önce tespit edebilen bir teknolojiye sahiptir. John Anderton bu ekibin başıdır ve gelecekte kendisinin de karıştığı bir cinayet tespit etmesiyle olaylar gelişir.
Kızlar Takımı
2006
Başrollünde oyuncu Paul Wesley yer aldığı, yönetmenliğini Harry Basil üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor.Spor, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kızlar Takımı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Roll Bounce
2005
Başrollünde oyuncu Paul Wesley yer aldığı, yönetmenliğini Malcolm D. Lee üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Roll Bounce isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fallen
2006
Başrollünde oyuncu Paul Wesley yer aldığı, yönetmenliğini Mikael Salomon üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor. Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fallen isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dingin Savaşçı
2006
Başrollünde oyuncu Amy Smart yer aldığı, yönetmenliğini Victor Salva üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, İslam türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dingin Savaşçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Fallen
2007
Başrollünde oyuncu Natassia Malthe yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Fallen isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0