up
ara
Marisa Tomei

Marisa Tomei

Kadınlar Ne İster?
2000
Nick Marshall, reklamcılık sektöründe çalışan bir adamdır. Başına gelen bir kazadan sonra insanların düşüncelerini okumaya başladığını fark eder ve bu durumdan faydalanmaya başlar.
Alfie
2004
Başrollünde oyuncu Sienna Miller yer aldığı, yönetmenliğini Charles Shyer üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Alfie isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Chaplin
1992
Başrollünde oyuncu Anthony Hopkins yer aldığı, yönetmenliğini Richard Attenborough üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Eğlence türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Chaplin isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İzleyici
2000
Başrollünde oyuncu Keanu Reeves yer aldığı, yönetmenliğini Joe Charbanic üstlendiği film Seri Katil türünde izleyicisini bekliyor.Seri Katil, Takip türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İzleyici isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Asabiyim
2003
Başrollünde oyuncu Adam Sandler yer aldığı, yönetmenliğini Peter Segal üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Asabiyim isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0