up
ara
Desmond Harrington

Desmond Harrington

Hayalet Gemi
2002
Başrollünde oyuncu Karl Urban yer aldığı, yönetmenliğini Steve Beck üstlendiği film Gizem türünde izleyicisini bekliyor.Gizem, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayalet Gemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Korku Kapanı
2003
Arabalarının lastikleri patladığı için bir yan yolda mahsur kalan bir grup genç, kısa süre sonra ölümcül bir tuzağa düştüklerini anlarlar.
Delik
2001
Başrollünde oyuncu Keira Knightley yer aldığı, yönetmenliğini Nick Hamm üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Sevgi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Delik isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Üç Yol
2004
Başrollünde oyuncu Gina Gershon yer aldığı, yönetmenliğini Scott Ziehl üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üç Yol isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bottoms Up
2006
Başrollünde oyuncu Kevin Smith yer aldığı, yönetmenliğini Erik Macarthur üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bottoms Up isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Taken
2002
Başrollünde oyuncu Dakota Fanning yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Uzay türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Uzay, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Taken isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gossip Girl
2007
Manhattan’ın merkezi yukarı doğu yakasında yaşayan , inanılmaz derecede zengin ve sosyeteye bağlı ailelerin liseye giden çocuklarının yaşamı anlatılmaktadır. Okulda , dışarıda yani her yerde geçen olaylar Gossip Girl adında tüm dedikoduları ortaya çıkaran bir blog tarafından anlatılmaktadır.
Dragnet
2003
Başrollünde oyuncu Desmond Harrington yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Suç türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Suç, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dragnet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Limitless
2015
Filminin devamı niteliğinde olan Limetless dizisinde NZT ismi verilen bir ilaç ile beyninin tümünü kullanabilen bir gencin yine bu ilacı kullanarak ABD başkanı olmaya çalışan bir politikacı tarafından FBI'a gizlice sokulması ve gencin FBI'daki maceraları konu ediliyor.
Dexter
2006
Adli tıp polisi olan Dexter Morgan, gündüzleri, kardeşini seven, sevgilisine sadık, iş arkadaşıyla iyi geçinen son derece sakin bir adam gibi görünürken, geceleri, kanundan kaçmayı başarmış olan suçluları öldüren bir seri katile dönüşür.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0