up
ara
Will Smith

Will Smith

Devlet Düşmanı
1998
Başrollünde oyuncu Jack Black yer aldığı, yönetmenliğini Tony Scott üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Devlet Düşmanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Siyah Giyen Adamlar
1997
Başrollünde oyuncu Tony Shalhoub yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Siyah Giyen Adamlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ben, Robot
2004
2035 yılında teknofobik bir polis dedektifi olan Del Spooner bir robot tarafından işlenmiş olabileceğini düşündüğü bir suçu araştırmaktadır. Durum kısa sürede tüm insanlığı etkileyebilecek seviyeye gelir.
Vahşi Vahşi Batı
1999
Başrollünde oyuncu Salma Hayek yer aldığı, yönetmenliğini Barry Sonnenfeld üstlendiği film Ajan türünde izleyicisini bekliyor.Ajan, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vahşi Vahşi Batı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Doktoru
2005
Dr. Hitch, erkeklere erkeklere kadınlarla olan ilişkileri konusunda tavsiyeler veren bir aşk doktorudur. Sara ise bir gazetede dedikodu yazıları yazan bir köşe yazarıdır. Hitch ile Sara tanışmalarından kısa süre sonra birbirlerine aşık olurlar. Ancak Sara'nın bir yazısı için mercek altına aldığı kişi Hitch'in bir hastası çıkınca işler karışır.
All Of Us
2003
Başrollünde oyuncu Debi Mazar yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden All Of Us isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Fresh Prince Of Bel-air
1990
Başrollünde oyuncu Nia Long yer aldığı, 1990 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Fresh Prince Of Bel-air isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
9
1 oy
0