up
ara
Shirley Henderson

Shirley Henderson

Bridget Jones'un Günlüğü
2001
32 yaşına gelen Bridget, hayatını değiştirmeye karar verir ve bir günlük tutmaya başlar. Bir süre sonra aşık olduğu iki adamın arasında kalır. Bunlardan biri dürüst ve güvenilir bir adamken diğeri güvenilmez ancak çekici bir adamdır.
Evet
2004
Başrollünde oyuncu Joan Allen yer aldığı, yönetmenliğini Sally Potter üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Evet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wilbur Ölmek İstiyor
2002
Başrollünde oyuncu Shirley Henderson yer aldığı, yönetmenliğini Lone Scherfig üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Dram türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Wilbur Ölmek İstiyor isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
24 Saat Parti İnsanları
2002
Başrollünde oyuncu Paddy Considine yer aldığı, yönetmenliğini Michael Winterbottom üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 24 Saat Parti İnsanları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yanlış Hesap
2003
Başrollünde oyuncu Cillian Murphy yer aldığı, yönetmenliğini John Crowley üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yanlış Hesap isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Charles ıı: The Power & The Passion
2003
Başrollünde oyuncu Rupert Graves yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Charles ıı: The Power & The Passion isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0