up
ara
Billy Bob Thornton

Billy Bob Thornton

Üçüncü Göz
2000
Başrollünde oyuncu Hilary Swank yer aldığı, yönetmenliğini Sam Raimi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Bilim Kurgu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Üçüncü Göz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Babalar Takımı
2001
Başrollünde oyuncu Ben Affleck yer aldığı, yönetmenliğini Billy Bob Thornton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babalar Takımı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Aile Sorunu
1996
Başrollünde oyuncu Robert Duvall yer aldığı, yönetmenliğini Richard Pearce üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Aile Sorunu isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
One False Move
1992
Başrollünde oyuncu Bill Paxton yer aldığı, yönetmenliğini Carl Franklin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden One False Move isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Some Folks Call ıt A Sling Blade
1994
Başrollünde oyuncu Ron Livingston yer aldığı, yönetmenliğini George Hickenlooper üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Some Folks Call ıt A Sling Blade isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fargo
2014
Aynı isimli filmin dizisi olarak devam edecek bu yapım yine Cohen kardeşlerin eseri olacaktır. Acemi bir polis memuru birden çok ve aynı kişilerin işlediği cinayetleri aydınlatma yolunda yaşadıkları ile polisiye macera türünde bir dizi oluşur.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0