up
ara
Kartal Tibet

Kartal Tibet

Deli Deli Küpeli
1986
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deli Deli Küpeli isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şen Dul Şaban
1985
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Erkek türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şen Dul Şaban isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Şabaniye
1984
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Kan Davası türünde izleyicisini bekliyor.Kan Davası, Şarkıcı türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Şabaniye isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Duygu Çemberi
1990
Başrollünde oyuncu Gamze Gözalan yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Duygu Çemberi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gol Kralı
1980
Başrollünde oyuncu Kemal Sunal yer aldığı, yönetmenliğini Kartal Tibet üstlendiği film Sevgi türünde izleyicisini bekliyor.Sevgi, Türk türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gol Kralı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Süper Baba
1993
Filmde, Fiko lakabıyla tanınan Fikret Aksu adında 3 çocuklu bir babanın hayat hikayesi anlatılmaktadır. Sevdiği kadın ile evlenmeyip hayatının hatasını yaparak zengin bir kadınla evlenen ve daha sonra boşanan Fiko'nun aşk konusunda şansı bir türlü dönmez. Fiko, bir yandan kendi duygularıyla baş etmeye çalışırken bir yandan da çocukları için iyi bir baba olmaya çaba göstermektedir.
Zoraki Koca
2007
Başrollünde oyuncu Burak Özçivit yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Zoraki Koca isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Emret Komutanım
2005
Başrollünde oyuncu Demet Evgar yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Emret Komutanım isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ağa Kızı
2004
Başrollünde oyuncu Rojda Demirer yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ağa Kızı isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tanrı Misafiri
1993
Başrollünde oyuncu Gamze Gözalan yer aldığı, 1993 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tanrı Misafiri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0