up
ara
Emile Hirsch

Emile Hirsch

Komşu Kızı
2004
Başrollünde oyuncu Timothy Olyphant yer aldığı, yönetmenliğini Luke Greenfield üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Komşu Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Özgürlük Yolu
2007
Gerçek bir olaydan esinlenerek çekilmiş bu film aynı zamanda da bir kitap uyarlamasıdır. Babasının onun için yaptığı hazır işini ve bütün mirası reddederek hukuk fakültesinden zorla mezun olduktan sonra kendini doğal yaşama ve doğal hayata adayan ve doğal yaşam içinde can veren Christopher in hayatı anlatılır.
Tehlikeli Hayaller
2002
Başrollünde oyuncu Vincent D'Onofrio yer aldığı, yönetmenliğini Peter Care üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tehlikeli Hayaller isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hızlı Yarışçı
2008
Başrollünde oyuncu Susan Sarandon yer aldığı, yönetmenliğini Andy Wachowski üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hızlı Yarışçı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dogtown'ın Lordları
2005
Başrollünde oyuncu Heath Ledger yer aldığı, yönetmenliğini Catherine Hardwicke üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dogtown'ın Lordları isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bonnie & Clyde
2013
Başrollünde oyuncu William Hurt yer aldığı, 2013 yılı yapımı dizi film Biyografi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Biyografi, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bonnie & Clyde isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Two Of A Kind
1998
Başrollünde oyuncu Emile Hirsch yer aldığı, 1998 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Two Of A Kind isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0