up
ara
Martin Freeman

Martin Freeman

Zombilerin Şafağı
2004
Ailesi ve kız arkadaşı ile sorunlar yaşayan Shaun, zombi saldırılarının başlaması üzerine sevdiği insanları zombilerden korumanın yollarını aramaya başlayacaktır.
Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi
2005
Başrollünde oyuncu Sam Rockwell yer aldığı, yönetmenliğini Garth Jennings üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ali G: Başbelası
2002
Başrollünde oyuncu Sacha Baron Cohen yer aldığı, yönetmenliğini Mark Mylod üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ali G: Başbelası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İyi Geceler
2007
Başrollünde oyuncu Gwyneth Paltrow yer aldığı, yönetmenliğini Jake Paltrow üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İyi Geceler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dedication
2007
Başrollünde oyuncu Mandy Moore yer aldığı, yönetmenliğini Justin Theroux üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dedication isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Fargo
2014
Aynı isimli filmin dizisi olarak devam edecek bu yapım yine Cohen kardeşlerin eseri olacaktır. Acemi bir polis memuru birden çok ve aynı kişilerin işlediği cinayetleri aydınlatma yolunda yaşadıkları ile polisiye macera türünde bir dizi oluşur.
Boy Meets Girl
2009
Başrollünde oyuncu Martin Freeman yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boy Meets Girl isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sherlock
2010
Sherlock, 21. Yüzyılda Londra'da suçla mücadele eden ve karmaşık suçları çözerken kullandığı zekice yöntemler ile kurduğu neden-sonuç ilişkileri sayesinde diğer meslektaşlarından çok daha ünlü bir dedektif haline gelen Sherlock Holmes ve asistanı Dr. Watson'ın maceralarının modern uyarlamasıdır.
Charles ıı: The Power & The Passion
2003
Başrollünde oyuncu Rupert Graves yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Charles ıı: The Power & The Passion isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
8
1 oy
0