up
ara
Mia Farrow

Mia Farrow

Omen
2006
Thorn ve Kathryn, bir türlü çocuk sahibi olamayan bir çifttir. Kathryn, üçüncü kere doğumda çocuğunu kaybedince, hastane rahibi, aynı gün doğan ve annesini kaybeden bir bebeği onlara verir. Bir süre sonra ailenin etrafında tuhaf olaylar yaşanmaya başlar ve çocuklarının sıradan biri olmadığını anlarlar.
New York Üçlemesi
1989
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Martin Scorsese üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden New York Üçlemesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Super Kız
1984
Başrollünde oyuncu Faye Dunaway yer aldığı, yönetmenliğini Jeannot Szwarc üstlendiği film Bilim Kurgu türünde izleyicisini bekliyor.Bilim Kurgu, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Super Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Nil'de Ölüm
1978
Başrollünde oyuncu Mia Farrow yer aldığı, yönetmenliğini John Guillermin üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Nil'de Ölüm isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Yaz Gecesi Rüyası
1982
Başrollünde oyuncu Woody Allen yer aldığı, yönetmenliğini Woody Allen üstlendiği film Romantik türünde izleyicisini bekliyor.Romantik, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0