up
ara
Takashi Miike

Takashi Miike

Düello
2007
Başrollünde oyuncu Quentin Tarantino yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Miike üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Korku, Spaghetti Western türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Düello isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Great Yokai War
2005
Başrollünde oyuncu Renji Ishibashi yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Miike üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Great Yokai War isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Islak Köpek
1997
Başrollünde oyuncu Sho Aikawa yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Miike üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Islak Köpek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
13 Suikastçi
2010
Başrollünde oyuncu Koji Yakusho yer aldığı, yönetmenliğini Takashi Miike üstlendiği film Aksiyon türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Aksiyon, Macera türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden 13 Suikastçi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Otel
2006
Paxton ve Josh macera ve eğlence peşinde koşan iki gençtir. Slovakya'da güzel kızların olduğu bir mekandan haberdar olan ikili oraya gitmeye karar verir. Ancak dışarıdan her şeyin mükemmel göründüğü bu yer, aslında büyük bir tuzaktır.
Amamiya Kazuhiko No Kikan
2000
Başrollünde oyuncu Ren Osugi yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Amamiya Kazuhiko No Kikan isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0