up
ara
Daniel Gillies

Daniel Gillies

Dehşet Odası
2007
Başrollünde oyuncu Pruitt Taylor Vince yer aldığı, yönetmenliğini Roland Joffé üstlendiği film Gerilim türünde izleyicisini bekliyor.Gerilim, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşet Odası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gelinim Olur Musun?
2005
Başrollünde oyuncu Naveen Andrews yer aldığı, yönetmenliğini Gurinder Chadha üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gelinim Olur Musun? isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dream Cruise (masters Of Horror)
2007
Başrollünde oyuncu Daniel Gillies yer aldığı, yönetmenliğini Norio Tsuruta üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dream Cruise (masters Of Horror) isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kar Kraliçesi
2002
Başrollünde oyuncu Bridget Fonda yer aldığı, yönetmenliğini David Wu üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kar Kraliçesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Trespassing
2004
Başrollünde oyuncu Ashley Scott yer aldığı, yönetmenliğini James Merendino üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Trespassing isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Into The West
2005
Başrollünde oyuncu Keri Russell yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Into The West isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Originals
2013
The Originals, vampir ırkının ilk örneği olan ve "köken vampirler" olarak bilinen ailenin hikayesini anlatan fantastik TV dizisidir. Klaus, Elijah ve Rebakah kardeşler, New Orleans'ta bir yandan kendi ırklarından olan düşmanlarıyla mücadele ederken bir yandan da kurtadam ve vampirlerle başa çıkmak zorunda kalırlar.
The Vampire Diaries
2009
Vampirlerin, kurt adamların, cadıların ve daha pek çok doğa üstü varlığın bulunduğu fantastik bir gençlik dizisidir. Anne ve babasını bir trafik kazasında kaybettikten sonra kardeşi ve teyzesiyle yaşamaya başlayan Elena'nın hayatı, vampir olan iki kardeşin kasabaya gelmesiyle değişir.
Saving Hope
2012
Başrollünde oyuncu Daniel Gillies yer aldığı, 2012 yılı yapımı dizi film Romantik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Romantik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Saving Hope isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0