up
ara
Savaş Dinçel

Savaş Dinçel

Çoksesli
1970
Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye kitabının da yazarı Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye ve Çizgilerle Nazım Hikmet kitaplarının da yazarı Savaş Dinçel tarafından kaleme alınan Çoksesli kitabı Müzik, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pan Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 2880000060147 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çoksesli isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Çoksesli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye
2012
Çoksesli ve Çizgilerle Nazım Hikmet kitaplarının da yazarı Savaş Dinçel tarafından kaleme alınan Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye kitabı Tiyatro Oyunu, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789758023172 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye isimli kitap 70 sayfadan oluşuyor. Gürültülü Patırtılı Bir Hikaye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çizgilerle Nazım Hikmet
2009
Salak Oğlum kitabının da yazarı Müjdat Gezen tarafından kaleme alınan Çizgilerle Nazım Hikmet kitabı Otobiyografi, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nazım Hikmet Vakfı Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9759597900 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizgilerle Nazım Hikmet isimli kitap 131 sayfadan oluşuyor. Çizgilerle Nazım Hikmet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ağır Roman
1997
Başrollünde oyuncu Okan Bayülgen yer aldığı, yönetmenliğini Mustafa Altıoklar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Suç türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ağır Roman isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dar Alanda Kısa Paslaşmalar
2000
Başrollünde oyuncu Sezai Aydın yer aldığı, yönetmenliğini Serdar Akar üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Futbol türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dar Alanda Kısa Paslaşmalar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Homodi
1987
Başrollünde oyuncu Müjdat Gezen yer aldığı, yönetmenliğini Müjdat Gezen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Homodi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kurtuluş
1994
Başrollünde oyuncu Macide Tanır yer aldığı, yönetmenliğini Ziya üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kurtuluş isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Gül Hasan
1979
Başrollünde oyuncu Müjdat Gezen yer aldığı, yönetmenliğini Tuncel Kurtiz üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Gül Hasan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ölümüne Sevdalar
2005
Başrollünde oyuncu Nihat Nikerel yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ölümüne Sevdalar isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sessiz Gemiler
2007
Başrollünde oyuncu Sezai Aydın yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sessiz Gemiler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sevda Çiçeği
2005
Başrollünde oyuncu Pakize Suda yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film Aşk türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Aşk, Macera türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sevda Çiçeği isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oğlum Adam Olacak
1995
Başrollünde oyuncu Savaş Dinçel yer aldığı, 1995 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Oğlum Adam Olacak isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bizi Güldürenler
1986
Başrollünde oyuncu Aydemir Akbaş yer aldığı, 1986 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bizi Güldürenler isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0