up
ara
Jennifer Carpenter

Jennifer Carpenter

Şeytan Çarpması
2005
Emily Rose, içine şeytan girdiğini söyleyerek kiliseden şeytan çıkarma ayini talep eder. Peder Richard Moore, ayini gerçekleştirdiği sırada Emily ölür. Bunun üzerine Peder tutuklanır. Avukat Erin Bruner, Pederin suçsuz olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır.
İki Fıstık
2004
Başrollünde oyuncu Marlon Wayans yer aldığı, yönetmenliğini Keenen Ivory Wayans üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Ajan türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İki Fıstık isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çıtır Ajanlar
2005
Başrollünde oyuncu Michael Clarke Duncan yer aldığı, yönetmenliğini Angela Robinson üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çıtır Ajanlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Köpeğin Derdi Beni Gerdi
2006
Başrollünde oyuncu Lynn Collins yer aldığı, yönetmenliğini Scott Caan üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Köpeğin Derdi Beni Gerdi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sıkı Takip
2005
Başrollünde oyuncu Jennifer Carpenter yer aldığı, yönetmenliğini Michael Feifer üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sıkı Takip isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Limitless
2015
Filminin devamı niteliğinde olan Limetless dizisinde NZT ismi verilen bir ilaç ile beyninin tümünü kullanabilen bir gencin yine bu ilacı kullanarak ABD başkanı olmaya çalışan bir politikacı tarafından FBI'a gizlice sokulması ve gencin FBI'daki maceraları konu ediliyor.
Dexter
2006
Adli tıp polisi olan Dexter Morgan, gündüzleri, kardeşini seven, sevgilisine sadık, iş arkadaşıyla iyi geçinen son derece sakin bir adam gibi görünürken, geceleri, kanundan kaçmayı başarmış olan suçluları öldüren bir seri katile dönüşür.
Sence kaç puan almalı?
10
1 oy
0