up
ara
Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu

Deli Yürek: Bumerang Cehennemi
2001
Başrollünde oyuncu Melda Bekcan yer aldığı, yönetmenliğini Osman Sınav üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor.Yerli, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deli Yürek: Bumerang Cehennemi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Cingöz Recai
2017
Sadece kötü ve zengin insanlardan çalan iyi kalpli Cingöz Recai, yıllar sonra yeni bir soygun yapmak için geri döner. Bu sefer kendi ekibinin yerine bir çeteye katılır, çünkü hiç kimsenin bilmediği bir hedefi vardır. Ancak Başkomiser Mehmet Rıza çok geçmeden peşine düşer.
Deli Yürek
1999
Başrollünde oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yer aldığı, yönetmenliğini Osman Sınav üstlendiği film Zenginlik türünde izleyicisini bekliyor.Zenginlik, Mafya türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Deli Yürek isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ejder Kapanı
1970
Başrollünde oyuncu Uğur Yücel yer aldığı, yönetmenliğini Uğur Yücel üstlendiği film Yerli türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Yerli, Korku türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ejder Kapanı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Uzun Hikaye
2012
Balkan göçmeni olan Ali dedesi büyütür. Mert ve eşitlik yanlısı bir karaktere sahip olan Ali, aşık olduğu kadını ailesi ona vermeyince kaçırır. Geçimini muhasebecilik ile kazanmaktadır. Yasamakta olduğu kasabada eşitlik istediği için kovulur Sosyalist lakabına sahip olan Ali. Hikaye 1940'lı yıllar ile 1970'li yıllar aradında geçmektedir.
Acı Hayat
2006
Başrollünde oyuncu Ferdi Merter yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Acı Hayat isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alacakaranlık (Dizi)
2003
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, 2003 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Alacakaranlık (Dizi) isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ezel
2009
Başrollünde oyuncu Bayazıt Gülercan yer aldığı, 2009 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Suç türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ezel isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Karadayı
2012
1970'lerde geçen ve bir kunduracı babanın oğlu olan Kenan İmirzalıoğlu'nun şartlar neticesinde yaşadığı olaylar ve kabadayı olarak ün salmasının hikayesini anlatıyor.
Mehmed: Bir Cihan Fatihi
2018
Başrollünde oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yer aldığı, 2018 yılı yapımı dizi film Savaş türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Savaş, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mehmed: Bir Cihan Fatihi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0