up
ara
Celal Tuna

Celal Tuna

Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari
1970
Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye kitabının da yazarı Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye ve İkiztepe Yapıları kitaplarının da yazarı Celal Tuna tarafından kaleme alınan Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkeoloji ve Sanat Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9756053960195 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye
1970
Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari ve İkiztepe Yapıları kitaplarının da yazarı Celal Tuna tarafından kaleme alınan Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkeoloji ve Sanat Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053961048 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye isimli kitap 619 sayfadan oluşuyor. Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İkiztepe Yapıları
2011
Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari ve Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye kitaplarının da yazarı Celal Tuna tarafından kaleme alınan İkiztepe Yapıları kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkeoloji ve Sanat Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053960645 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İkiztepe Yapıları isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor. İkiztepe Yapıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mağaradan Kente (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 1.Cilt)
1999
Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari ve Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye kitaplarının da yazarı Celal Tuna tarafından kaleme alınan Mağaradan Kente (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 1.Cilt) kitabı Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1999 yılında 9789754707991 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mağaradan Kente (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 1.Cilt) isimli kitap 183 sayfadan oluşuyor. Mağaradan Kente (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 1.Cilt) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Kentten İmparatorluğa (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 2.Cilt)
2001
Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari kitabının da yazarı Orta Karadeniz Bölgesi Sahil Kesiminde Geleneksel Mimari ve Tarihöncesinden Günümüze Başkentleriyle Türkiye kitaplarının da yazarı Celal Tuna tarafından kaleme alınan Kentten İmparatorluğa (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 2.Cilt) kitabı Tarih, Arkeoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2001 yılında 9789750500305 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kentten İmparatorluğa (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 2.Cilt) isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kentten İmparatorluğa (Anadolu'nun Eski Yerleşim Yerleri 2.Cilt) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0