up
ara
Demet Akbağ

Demet Akbağ

Hükümet Kadın 2
2013
Başrollünde oyuncu Mahir İpek yer aldığı, yönetmenliğini Sermiyan Midyat üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Güneydoğu Anadolu türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hükümet Kadın 2 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Neredesin Firuze
2004
İşleri yolunda gitmeyen iki müzik yapımcısı borç batağındadır. Ferhat adında yeni bir yeteneği keşfeden ikili, kaset çalışmalarına başlar. Bu sırada Firuze adlı zengin bir kadın, Ferhat'ı çok beğenir ve yatırım yapmak ister. Ancak Firuze ile ilgili bilmedikleri çok önemli bir sır vardır.
Davacı
1986
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, yönetmenliğini Zeki üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Davacı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tersine Dünya
1993
Başrollünde oyuncu Rasim Öztekin yer aldığı, yönetmenliğini Ersin Pertan üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tersine Dünya isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Homodi
1987
Başrollünde oyuncu Müjdat Gezen yer aldığı, yönetmenliğini Müjdat Gezen üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Homodi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Demet Tiyatro
1993
Başrollünde oyuncu Serhat Özcan yer aldığı, 1993 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Tiyatro türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Demet Tiyatro isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Demet Kahkaha
2000
Başrollünde oyuncu Bekir Aksoy yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Demet Kahkaha isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Bir Demet Yerli Film
2000
Başrollünde oyuncu Bekir Aksoy yer aldığı, 2000 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Bir Demet Yerli Film isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sen Harikasın
2008
Başrollünde oyuncu Güven Kıraç yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sen Harikasın isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
İstanbul'un Altınları
2011
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Sitcom türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Sitcom, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden İstanbul'un Altınları isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0