up
ara
Milo Ventimiglia

Milo Ventimiglia

Ölüm Oyunu
2006
Arkadaşlarının acımasızca katledilmesinin ardından kendilerini korku dolu bir video oyunu içerisinde hayatta kalma mücadelesi verirken bulurlar. Oyunda ölenler, gerçekten yaşamlarını yitirmektedir. Kanlı Kontes'i yenmenin bir yolu var mıdır peki?
İşte Böyle Bir Kız
1998
Başrollünde oyuncu Matthew Lillard yer aldığı, yönetmenliğini Robert Iscove üstlendiği film Aşk türünde izleyicisini bekliyor.Aşk, Romantik Komedi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden İşte Böyle Bir Kız isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Lanet
2005
Başrollünde oyuncu Joshua Jackson yer aldığı, yönetmenliğini Wes Craven üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Lanet isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Oyuncu
2009
Milyarder olan Ken yeni bir oyun meydana getirmiştir. Çok kişi ile oynanan bu online oyunda, oyuncular içlerinde bulunan kötülüğü ve nefreti dışa vuracaklardır. Oyun insanlar tarafından kullanılmaya başlandıkça işler kötüye gitmeye başlar.
Kadavra
2008
Başrollünde oyuncu Michael Weston yer aldığı, yönetmenliğini Marc Schoelermann üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kadavra isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Heroes
2006
Birbirinden farklı süper güçlere sahip olan bir grup insan içlerindeki gücü keşfedecek ve dünyayı kurtarmak için birlik olacak.
Boston Public
2001
Başrollünde oyuncu Jon Abrahams yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boston Public isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Bedford Diaries
2006
Başrollünde oyuncu Matthew Modine yer aldığı, 2006 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Bedford Diaries isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
This Is Us
2016
2016'da başlayan NBC dizisi This Is Us, aynı gün doğan ve aralarında bir bağ bulunan bir grup insanın hayatına odaklanıyor.
Suite 7
2011
Başrollünde oyuncu Craig Bierko yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Suite 7 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0