up
ara
Julianne Nicholson

Julianne Nicholson

Yüzyılın Fırtınası
1999
Başrollünde oyuncu Colm Feore yer aldığı, yönetmenliğini Craig R. Baxley üstlendiği film Korku türünde izleyicisini bekliyor.Korku, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yüzyılın Fırtınası isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yeni Başlayanlar İçin Puccini
2006
Başrollünde oyuncu Julianne Nicholson yer aldığı, yönetmenliğini Maria Maggenti üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Başlayanlar İçin Puccini isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tully
2000
Başrollünde oyuncu Julianne Nicholson yer aldığı, yönetmenliğini Hilary Birmingham üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tully isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Adı Carla
2005
Başrollünde oyuncu Julian Sands yer aldığı, yönetmenliğini Jay Anania üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Adı Carla isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Two Weeks
2006
Başrollünde oyuncu Sally Field yer aldığı, yönetmenliğini Steve Stockman üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Two Weeks isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Mahkumiyet
2010
Başrollünde oyuncu Julianne Nicholson yer aldığı, 2010 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Mahkumiyet isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Masters of Sex
2013
Cinselliği, psikoterapi yöntemi olarak kullanan William Masters ve Virginia Johnson adlı iki psikiyatrın başından geçenler anlatılmaktadır. İkili, kullandıkları bu sıradışı yöntem ile 60'lı yıllara damgalarını vururlar.
Law & Order: Criminal ıntent
2001
Başrollünde oyuncu Vincent D'Onofrio yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Law & Order: Criminal ıntent isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Law And Order: Criminal ıntent
2001
Başrollünde oyuncu Julia Ormond yer aldığı, 2001 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Aksiyon türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Law And Order: Criminal ıntent isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Eyewitness
2016
Eşcinsel iki arkadaş bir gün ormanda gizlice buluşurlar ancak bu buluşma hayatlarında bir takım değişikliklere neden olacaktır. Ormanda buluştukları kulübede bir cinayete tanıklık ederler ve kaçarak uzaklaşırlar oradan. Gördüklerini kimseye anlatamazlar hem ilişkilerinin açığa çıkmasından korktuklarından hem de katilin peşlerine düşme ihtimaline karşı. Ancak daha fazla dayanamazlar ve bir süre sonrasında olayı araştırmaya başlarlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0