up
ara
‹ Andrew Garfield

Andrew Garfield Filmleri

2012
Genetiği değiştirilmiş bir örümcek tarafından ısırılıp doğa üstü güçlere kavuşan Peter Parker ebeveynlerinin gizemli ölümünün ardındaki sır perdesini kaldırmak ister.
2009
Başrollünde oyuncu Heath Ledger yer aldığı, yönetmenliğini Terry Gilliam üstlendiği film Fantastik türünde izleyicisini bekliyor.Fantastik, Gizem türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dr. Parnassus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2007
Başrollünde oyuncu Andrew Garfield yer aldığı, yönetmenliğini John Crowley üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boy A isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Sessizlik/Silence, Japon yazar Shūsaku Endō’nun 1966’da yayımlanan kitabından uyarlanmıştır. Filmde, Japonya’da katolikliğin yasak olduğu bir dönemde büyük baskılara ve şiddete maruz kalan iki genç rahibin hikayesini izleyeceğiz.
2010
Başrollünde oyuncu Keira Knightley yer aldığı, yönetmenliğini Mark Romanek üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Klon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Beni Asla Bırakma isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2010
Başrollünde oyuncu Malese Jow yer aldığı, yönetmenliğini David Fincher üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Dram, Biyografi türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Sosyal Ağ isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2009
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini Julian Jarrold üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kırmızı Başlıklı: Lordumuz 1974 Yılında isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2014
New York Oscorp tarafından kuşatıldığında tek çare Örümcek Adam'ın korumak için yemin ettiği şehri savunması olacaktır.
2008
Başrollünde oyuncu David Morrissey yer aldığı, yönetmenliğini Justin Chadwick üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, Tarih türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Boleyn Kızı isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2016
Bir adam düşünün; orduya katılmak için can atan ama silah kullanmayı ve insan öldürmeyi reddeden bir adam... Adı Medic Desmond T. Doss. İkinci Dünya Savaşı'nın sürdüğü yıllarda Amerikan Ordusu'na katılarak Okinawa Savaşı'nda görev alır. Bir tek kurşun bile sıkmamaya kararlı olan bu kahraman adamın yalnızca bir hedefi vardır; kurtarabildiği kadar insan kurtarmak.