up
ara
Matt Dillon

Matt Dillon

Hayaletler Şehri
2002
Başrollünde oyuncu Natascha McElhone yer aldığı, yönetmenliğini Matt Dillon üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayaletler Şehri isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Vahşi Şeyler
1998
Başrollünde oyuncu Kevin Bacon yer aldığı, yönetmenliğini John McNaughton üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Vahşi Şeyler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ah Mary Vah Mary
1998
Ted, aradan 12 yıl geçmiş olmasına rağmen aşık olduğu Mary'yi unutamamıştır. Onu takip edip bulması için özel bir dedektif tutar. Ancak dedektifin de Mary'ye aşık olmasıyla işler karışır.
Herbie: Tam Gaz
2005
Başrollünde oyuncu Justin Long yer aldığı, yönetmenliğini Angela Robinson üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Herbie: Tam Gaz isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Güzel Kızlar
1996
Başrollünde oyuncu Uma Thurman yer aldığı, yönetmenliğini Ted Demme üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Güzel Kızlar isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Wayward Pines
2015
Gizemli bir kasabada yaşanan olayları anlatan bilim kurgu dizisidir. Gizli servis ajanı Ethan Burke, Wayward Pines Kasabası'na gittikten sonra kaybolan 2 meslektaşını bulmak üzere peşlerinden gider. Ancak yolda geçirdiği bir kazanın ardından gözlerini bu kasabada açtığında Wayward Pines'ın sınırlarından bir daha çıkamayacağını anlar.
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0