up
ara
Marton Csokas

Marton Csokas

Yeni Nesil Ajan
2002
Başrollünde oyuncu Danny Trejo yer aldığı, yönetmenliğini Rob Cohen üstlendiği film Suç türünde izleyicisini bekliyor.Suç, Aksiyon türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yeni Nesil Ajan isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aeon Flux: Gelecek Flux'ta
2005
Yüzyıllar sonra dünyada ortaya çıkan virüs insanların ölümüne sebep olur. İnsanlar ise bu virüsle savaşmaya başlar. Aeon’un ailesi ise hükümet tarafından öldürülmüştür. Bunun üzerine Aeon intikam yemini eder.
Kanguru Jack
2003
Başrollünde oyuncu Anthony Anderson yer aldığı, yönetmenliğini David Mcnally üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kanguru Jack isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Tutku Çemberi
2005
Başrollünde oyuncu Ian McKellen yer aldığı, yönetmenliğini David Mackenzie üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Tutku Çemberi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Babam Romulus
2008
Başrollünde oyuncu Franka Potente yer aldığı, yönetmenliğini Richard Roxburgh üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Babam Romulus isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
The Ray Bradbury Theater
0
Başrollünde oyuncu Wayne Robson yer aldığı, 0 yılı yapımı dizi film Bilim Kurgu türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Bilim Kurgu, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden The Ray Bradbury Theater isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Hayvanların Efendisi
1999
Başrollünde oyuncu Natalie Mendoza yer aldığı, 1999 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayvanların Efendisi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Into the Badlands
2015
Ateşli silahların olmadığı ve ülkeyi baronların yönettiği bir dünyada geçen dizide başrolü Sunny karakteri ile Daniel Wu canladırıyor. Sunny, küçük yaşta baronun (Quinn) ordusuna katılır, savaşta gösterdiği üstün yetenekleri ile vekil, yani ordu sorumlusu olur. Quinn ile Sunny arasında bazı sorunlar çıkar ve Sunny Quinn'i terk etmek ister. Fakat Quinn buna izin vermez ve Sunny'i tutuklatır. Bu sırada diğer baronlar da Quinn'e savaş açmaya karar verirler...
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0