up
ara
Sarp Apak

Sarp Apak

Beyaz Melek
2007
Sevginin her şekli, her kesimden insanın sevme şeklini anlatıyor filmin senaryosu ve yönetmenliğini yapan Mahsun Kırmızıgül.
Plajda
2008
Başrollünde oyuncu Gürgen Öz yer aldığı, yönetmenliğini Murat üstlendiği film Komedi türünde izleyicisini bekliyor.Komedi, Yerli türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Plajda isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Organize İşler
2005
Bir otomobil hırsızı ile stand up gösterileri ile hayatını kazanmaya çalışan umutsuz bir adamın yolları tesadüfen kesişir. Bundan sonra yollarına beraber devam eden ikilinin başları bir türlü beladan kurtulmaz.
Güneşi Gördüm
2009
Savaştan dolayı memleketlerinden zorunlu olarak ayrılan insanlar.. Altun ailesinin Norveç ve Istanbul yollarinda kendi güneşlerinden koparılmaları ve acılarla dolu hikayeleri işleniyor bu filmde.
Aşk Geliyorum Demez
2009
Zengin bir müteahhid, Mahmutpaşa’daki bir hanı satın alır ve orayı yıkarak yerine alışveriş merkezi yaptırmaya karar verir. Bunu öğrenen esnaf biraraya gelerek, handaki esnaflardan birinin oğlu olan Ali'den müteahhidin kızı Gözde'yi etkileyerek hanı kurtarmasını isterler. Ancak Ali ve Gözde arasında gerçek bir aşk başlar.
Avrupa Yakası
2004
Komedi yapmak zordur aslında; küfürsüz, düzeyli komedi yapmak daha da zordur. Avrupa Yakası, bunu başarabilen ender dizilerdendir. Dizide, İstanbul'un ünlü dergilerinden biri olan Avrupa Yakası dergisinin ofisinde çalışanların başlarından geçen komik olaylar ele alınmaktadır.
Kavak Yelleri
2007
Başrollünde oyuncu İbrahim Kendirci yer aldığı, 2007 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Aşk türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Kavak Yelleri isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Canım Abi
2011
Başrollünde oyuncu Sarp Apak yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Canım Abi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yalan Dünya
2011
Başrollünde oyuncu Gülse Birsel yer aldığı, 2011 yılı yapımı dizi film Komedi türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Komedi, Sitcom türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Yalan Dünya isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0