up
ara
Açelya Akkoyun

Açelya Akkoyun

Saklı Yüzler
2007
Başrollünde oyuncu Füsun Demirel yer aldığı, yönetmenliğini Handan İpekçi üstlendiği film Dram türünde izleyicisini bekliyor.Dram, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Saklı Yüzler isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dünyanın En Güzel Kokusu
2015
Arkadaş olan Hakan ve Derya, bir plan yaparlar. Evlenecek, çocukları olacak ve çocuk doğduktan sonra ayrılacaklardı. Hikaye Derya’nın bu planı kabul etmesiyle başlar.
Suçlu Kim
1994
Başrollünde oyuncu Yonca Cevher yer aldığı, 1994 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Suçlu Kim isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çakalların İzinde
1993
Başrollünde oyuncu Tuncel Kurtiz yer aldığı, 1993 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Çakalların İzinde isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Aşk Her Yaşta
2005
Başrollünde oyuncu Yunus Günçe yer aldığı, 2005 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Aşk Her Yaşta isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Saçsaça Başbaşa
2004
Başrollünde oyuncu Açelya Akkoyun yer aldığı, 2004 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Saçsaça Başbaşa isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Ekmek Teknesi
2002
Başrollünde oyuncu Kadir Çöpdemir yer aldığı, 2002 yılı yapımı dizi film Dram türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Dram, Komedi türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Ekmek Teknesi isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0