up
ara
Kellan Lutz

Kellan Lutz

Hayali Üniversite
2006
Başrollünde oyuncu Justin Long yer aldığı, yönetmenliğini Steve Pink üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Hayali Üniversite isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Dehşet Gecesi
2008
Başrollünde oyuncu Idris Elba yer aldığı, yönetmenliğini Nelson Mccormick üstlendiği film türünde izleyicisini bekliyor., türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Dehşet Gecesi isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Stick It
2006
Başrollünde oyuncu Jeff Bridges yer aldığı, yönetmenliğini Jessica Bendinger üstlendiği film Spor türünde izleyicisini bekliyor.Spor, türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Stick It isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Alacakaranlık
2008
Annesi ve babası ayrı olan Isabella, babası ile yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks'a taşınır. Okulda Edward Cullen adında gizemli bir çocuk dikkatini çeker. Çok geçmeden Isabella, Edward'ın sandığı gibi 17 yaşında bir çocuk olmadığını, 108 yaşında bir vampir olduğunu öğrenir. Ancak bu durum, ona aşık olmasına engel olmaz.
Cehennem Melekleri 3
2014
Başrollünde oyuncu Arnold Schwarzenegger yer aldığı, yönetmenliğini Patrick Hughes üstlendiği film Macera türünde izleyicisini bekliyor. Beyaz perdede Macera, Gerilim türlerinde sinema filmlerinden hoşlanan izleyicilere hitap eden Cehennem Melekleri 3 isimli filmi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
90210
2008
Başrollünde oyuncu Dustin Milligan yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film Gençlik türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede Gençlik, Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden 90210 isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Generation Kill
2008
Başrollünde oyuncu Kellan Lutz yer aldığı, 2008 yılı yapımı dizi film türünde dizi severleri bekliyor. Beyaz perdede , Dram türlerinde dizilerden hoşlanan izleyicilere hitap eden Generation Kill isimli dizi izlediyseniz inceleme ve replik eklemenizi unutmayın. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Sence kaç puan almalı?
0
0 oy
0